Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ratusz i ZUS w wigilię nieczynne


W piątek 24 grudnia 2021 r. Urząd Miasta Mława będzie nieczynny (dzień ten zarządzeniem nr 180/2021 Burmistrza Miasta Mława z 21 października 2021 r. został wyznaczony dniem wolnym od pracy w zamian za święto przypadające w sobotę 25 grudnia 2021 r.).


Dzień wcześniej – w czwartek 23 grudnia 2021 r. – urząd będzie otwarty do godz. 15:00, natomiast w piątek 31 grudnia 2021 r. rozpocznie pracę o godz. 9:00 (tego dnia kasy w urzędzie będą czynne krócej – do godz. 11:00).

24 grudnia placówki ZUS w Polsce, a więc i w Mławie będą zamknięte. Pracownicy odbierają tego dnia wolny dzień za 25 grudnia.

Tegoroczna Wigilia będzie dla ZUS dniem wolnym od pracy. Wynika to bezpośrednio z zapisów kodeksu pracy, który nakazuje odebranie dnia wolnego za 25 grudnia, czyli pierwszy dzień świąt przypadający w sobotę. Urzędnicy zapraszają do placówek w pozostałe dni robocze.

Tego dnia nie będzie działać także Centrum Obsługi Telefonicznej. Do dyspozycji klientów pozostaje Platforma Usług Elektronicznych ZUS oraz specjalna infolinia do obsługi spraw związanych z Polskim Bonem Turystycznym (tel. 22 11 22 111).

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Edward
Edward
8 miesięcy temu

Jak ja na emeryturze właśnie w UM „pracuję”, to w piątek właśnie chciałem coś załatwić (wyjaśnić, bo w Fakcie wyczytałem że mi się więcej należy emerytury), bo właśnie mamy wolne dzięki uprzejmości Pana Burmistrza, to w ZUSi-e właśnie wzięli i zamknęli się.

establiszment
establiszment
8 miesięcy temu
Reply to  Edward

złośliwe roszczeniowe typy , ja też pracuję na emeryturę jak stary Cugowski

Aaa
Aaa
8 miesięcy temu
Reply to  Edward

Skoro ty masz wolne to czemu ktoś inny nie może mieć?

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x