Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Od 15 grudnia wracają limity osób w MKM


W związku z wprowadzeniem od 15 grudnia br. limitów 75 proc. pasażerów w transporcie zbiorowym w autobusach Mławskiej Komunikacji Miejskiej będą oznaczone miejsca bez możliwości ich zajmowania.


Przewoźnik przypomina o konieczności zasłaniania ust i nosa oraz zachowania odstępu w autobusach. Stanowisko kierowcy zostanie oddzielone od przestrzeni pasażerskiej, ale pozostanie wciąż możliwość zakupu biletów. Te można nabyć także w biurze Strefy Płatnego Parkowania w budynku dworca Stacja Mława (I piętro).

Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o., operator Mławskiej Komunikacji Miejskiej, zapewnia, że dokłada wszelkich starań dotyczących porządku i bezpieczeństwa w autobusach MKM, pojazdy są na bieżąco dezynfekowane i wietrzone.

źródło i fot: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Karade Kit
Karade Kit
8 miesięcy temu

Wpuszczać tylko zaczepionych i w maskach . Reszta niech zapiepsza na piechotę .

....
....
8 miesięcy temu

Samemu czy nie manipulacji waszych nie przyjmę. Jesteście fałszywi moja misja się zakończyła.

....
....
8 miesięcy temu
Reply to  ....

Widzę że tu się pośmiertna Historia odradza. Chcesz prawdy? Zadzwoń.”jestem wolny jak ptak”

....
....
8 miesięcy temu
Reply to  ....

He” MÓW TYLKO PIĘKNE SŁOWA WTEDY POZNASZ SWEGO SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS….POWODZENIA

....
....
8 miesięcy temu
Reply to  ....

No mam tego wroga co się jak rzep psiego ogona uczepił. Obejżyj sobie film „Coś za mną chodzi” tylko nie bież tego poważnie. Przepraszam Was Demony. ktoś kiedyś powiedział by ich nie wzywać. Nie wzywam. Ale pokażcie mu to co na przykład pokazaliście mi. Skąd się tacy ludzie biorą to nie wiem.

Napewno z kobiety. Ale chyba nie z tej co za mną chodzi. Miałem nie przywoływać. Demony przepraszam Was jeszcze raz. Ale wśród otaczających takich bezimiennych inkognito tylko tak ich nazwać można.

Hasta lavista baby. Pomógł mi Jezus i ty poproś Go gdy ten czas nastanie. I was też niech trzyma w opiece jeśli Go nie znacie. Podążaj chłopie swoją ścieżką i nie zachodź jej innym….

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x