Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Znów pożar w Dąbku. 15-latek zatrzymany, więc kto podpala?


Dzisiejszej nocy w  Dąbku znów doszło do pożaru belowanej słomy. Do ugaszenia pożaru zadysponowane zostały jednostki  OSP z Dąbku, Stupska, Wyszyn Kościelnych i zastęp JRG Mława. Spaleniu uległa 1 bela słomy. Kilka dni temu mławska policja w związku z wcześniejszymi pożarami w tej miejscowości zatrzymała 15-letniego chłopca. Kto podpalił słomę dzisiejszej nocy?


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
24 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
z ciechanowa
z ciechanowa
1 rok temu

może to chłopak z wierzbowa podpala parę lat temu podpalał słomę ale był za młody aby go zatłuc

Wkurzony obywatel
Wkurzony obywatel
1 rok temu

Macie kurcze problem do tej rodziny pójdźcie do tej rodziny a nie kurcze na miediach komentujecie boicie się pójść a pisać to się nie boicie się więc dorośnięcie bo zachowujecie się jak dzieci

Kim
Kim
1 rok temu

A może to nie tak chłopak podpala tylko chciał raz spróbować i odrazu wpadł . Wiem jak wygląda przesłuchanie takiego chłopca jeżeli policja kazała by mu powiedzieć że biały to czarny w strachu też by powiedział . Poczekamy aż chłopak ochlonie i złoży jakieś wyjaśnienie komuś kto przed kim nie będzie czuł strachu

Mławiak
Mławiak
1 rok temu

Trzeba w Dąbku zabronić sprzedaży zapałek i zapalniczek xD

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

to rodzine trzeba caly czas obserwowac

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

moze teraz mamusia podpala

Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu

Każdemu z nas mogło się coś takiego przytrafić. Zamiast współczuć to ludzie piszą głupie komentarze

Mieszkaniec Dąbku
Mieszkaniec Dąbku
1 rok temu

Ludzie umną tylko komentarze słać nic więcej rodzina rozpacza po straceniu bkiksiego, a ludzie juszcze ich dobijają

Czytelnik.
Czytelnik.
1 rok temu

Krzysiek nie pisz po pijaku bo niewyraźnie.

Czytelnik.
Czytelnik.
1 rok temu

Po tym słowie ,,umną,, to już.chyba wszyscy w Dąbku znają autora tego kom.

....
....
1 rok temu

Ktoś inny.

Wyłączone komentowanie pod materiałem rady powiatu to napiszę tu.

Czy ukrywana wiedza dla ochrony spoleczeństwa które samo siebie wytępia ma sens.? Może nie w tym mieście ale ogólnie używają algorytmów którymi manipulują poprzez telewizję reklamy itp. Ale najgorsze jest to że za monitorem siedzi ktoś taki jak np ja. Siedzi i manipuluje „aplikacja napisała że tak jak ja nim” hm. Manipulacja to kłamstwo jak matematyka paradoksalna że 2+2 to 5 i że 20-16-4 to to samo co 0 20-16-4 równe jest 0 ale czy zero i 0 to to samo…. czy mężczyzna równy mężczyźnie to to samo czy kobieta równa kobiecie to to samo czy 20-16-4 i 0 to to samo, jedno to działanie bez wyniku, drugie to cyfra która może być liczbą i wynikiem tego działania które nawet z wynikiem równym zeru, nie będzie tylko zerem.

„Obronię tezy jak Himen Eternię.” Obroniłeś i ja Obroniłem historia dobiegła końca dzięki.

Wracając do wątku ukrytej prawdy.

Sami ją poznawajcie. Moja prawda to tylko moja prawda, prawda ogółu jest wspólna bo tyczy się wszystkich.

Słabi chcą być silnymi silni silniejszymi. Idźcie na siłownię to się wyładujecie. Tam można rywalizować.
Rywalizacja kosztem innych konkuręntywność kosztem innych „aplikacja podpowiada że to wstyd” zgadzam się z tym ale jest to również jawne okradanie społeczeństwa w którym chcąc nie chcąc żyjemy wszyscy. Można się porużniać lecz Ziemia jest ta sama gdyż jest tylko jedna. Mars czy Księżyc jest inny trudno tam zamieszkać a zanim wylecimy poza układ Słoneczny. To prawdopodobnie większość nas tego nie doczeka. Więc zwolnijcie i Cieszcie się życiem, bo np. ja nie znam BOGA na tyle by wędrować choć by nawet po Księżycu. Jednak ogół Ludzki zna. A ogół to my wszyscy. Optymalna liczba populacji Ziemskiej to 500 miljonów. Jednak jest nas dużo ponad 7 miljardów. Ziemia jest w stanie wykarmić nas wszystkich. Tym bardziej że jest już dostęm na Księżyc i na Planetę Mars. Jeśli nie potraficie utworzyć wspólnoty. Będzie to zmieżało do Depopulacji która już się zaczeła. A toważyszące temu środki w pewny sęsie poznaliśmy wszyscy i poznawać będziemy gdy będzie zmieżać to w kierunku w którym zmieża. Cała prawda, a ukryta poprostu będzie się odkrywać sama bez jej zrozumienia. Populacja dzieli się na społeczności i nie jest to złe gdy jest to nadal populacja. Depopulacja na co się podzieli? Dla Ziemi napewno było by to dobrem lecz jeśli dążycie do depopulacji zostanie to ujawnione.

Tylko czy tak jak na początku tego komentarza zostało zadane pytanie, czy ma to sens? Zależy to od nas wszystkich ale i od każdego z nas osobna.

Mlawiak
Mlawiak
1 rok temu
Reply to  ....

Za długi komentarz, i tak nikt tego nie przeczyta to szkoda twojego czasu haha

Czytelniczka
Czytelniczka
1 rok temu

Ja to bym już do Sandomierza po Ojca Mateusza dzwoniła, cyrk na kółkach

Mario
Mario
1 rok temu
Reply to  Czytelniczka

Patologia chcą uwagę odwracać od zatrzymanego… Jedna belka słomy…. Ale wydarzenie

????
????
1 rok temu

A nie myślicie że to specjalnie.Moze ktoś z otoczenia tego chłopca chce odwrócić uwagę że niby to nie on…Różnica jest taka że wcześniej były podpalenia maksymalnie do 22 a teraz raptem ok.30 minut po północy…zastanowić się trzeba nad tym.

Obywatel z okolicy Dąbku
Obywatel z okolicy Dąbku
1 rok temu
Reply to  ????

Ty się zastanów kto by podpalał specjalnie dla tego chłopca

Mieszkanka Dąbku
Mieszkanka Dąbku
1 rok temu

Jego rodzina ?

Obywatel z okolicy Dąbku
Obywatel z okolicy Dąbku
1 rok temu

A może to ty podpalasz a składasz na innych bo wszędzie się wypowiadasz

Mieszkanka Dąbku
Mieszkanka Dąbku
1 rok temu

Bo juz mnie to wkurza. Każdy wszystko wie,pod sklepem nawija a nikt prawdy nie powie . Bo sie boimy . Ze zaraz nasze stodoly pojda z dymem . A za chwile moze I domy. Policja powinna dalej obserwować

????
????
1 rok temu

Ludzie się boją nie rozumiesz tego…ciekawe jakby tobie spłoneła stodoła albo siano czy słoma dla krów.Tez byś był taki mądry…ludzie boją się o swoje dorobki życia…

????
????
1 rok temu

Przeprowadz się do Dąbku i niech Ci się spali połowa Twojego dorobku lub ciężkiej pracy.tez będziesz taki mądry

Widz
Widz
1 rok temu
Reply to  ????

Przecież były już komentarze że ten chłopak jest niby niewinny, że nie mógł tego zrobić, że to pomówienia… i nagle chłopak który się przyznał siedzi, a w Dąbku nadal pożar. Ewidentnie ktoś chce odwróci uwagę od zatrzymanego.

????
????
1 rok temu
Reply to  Widz

Dlatego to samo napisałem….chcą odwrócić teraz uwagę.tym bardziej że to jest inna pora pożaru niż zawsze było to podpalane do tej pory.

Oli oko ulo
Oli oko ulo
1 rok temu

Cyrk

24
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x