Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mikołaj i pomocnicy przynieśli prezenty dla uczniów w Wieczfni


Z okazji Mikołajek wójt Mariusz Gębala, przygotował niespodziankę dla wszystkich uczniów ze szkół w gminie Wieczfnia Kościelna. W towarzystwie najprawdziwszego Świętego Mikołaja i z uroczą Śnieżynką odwiedzili wszystkie klasy, wręczając każdemu dziecku słodki upominek. Nawet ci niegrzeczni zamiast tradycyjnej rózgi otrzymali prezent, obliczony na to, że się poprawią. Miejmy nadzieję, że za dobre sprawowanie i piątki Mikołaj odwiedzi dzieci także w przyszłym roku.


źródło i fot. UG Wieczfnia Kościelna

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mama
Mama
1 rok temu

Bardzo dobry pomysł. Jest trudny czas nie można narażać ludzi zapraszając ich na imprezę to można przygotować inną formę. Myślę że to fajny gest pana Wójta w stronę dzieci. Super.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x