Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Miejskie Mikołajki z prezentami i nagrodami [FOTO]


6 grudnia na mławskim Starym Rynku pojawił się Mikołaj. Takiemu spotkaniu towarzyszyły  miłe niespodzianki: zapalenie choinki, świąteczne życzenia, wesołe zabawy no i oczywiście zawsze oczekiwane prezenty od Mikołaja. Jednym z punktów tego świątecznego spotkania było wręczenie nagród laureatom nagród głównych i wyróżnień w tegorocznej edycji konkursu plastycznego Świąteczna kartka od Burmistrza. Zabawy z dziećmi poprowadziły  animatorki MDK-u oraz młodzieżowy zespół wokalny.


źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Zdziwko
Zdziwko
1 rok temu

Mikołajki miejskie, a nawet porządnie ubranego mikołaja nie było? – co to za szopka?

Bombę diabli wzięli spod ratusza, a brzydkiego mikołaja szlag trafił. Jeno lilie wodne w parku zostały i to też już chyba nie wszystkie.

Przybyły dwa biedne, małe jelonki, bo do rączych reniferów to im dużo brakuje.

Coś lichutko w tem roku z tymi ozdobami świątecznymi w Mławie.

Może wypadałoby się przyjrzeć co Ciechanów prezentuje i to nie tylko pod ratuszem.

No, ale cóż… trzeba było burmistrzowi wyśrubować zarobki.

Jaki burmistrz i radni, takie mamy i miejskie ozdoby świąteczne.

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  Zdziwko

Żadnych atrakcyjnych świątecznych ozdób dla dzieci w tym mieście nie ma… chyba w ratuszu nikt nie był nigdy dzieckiem i nikt nie ma dzieci. Przykre to, a przecież dzieci to nasza przyszłość.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x