Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bogurzyn i Głużek. Rozbite auta w rowie


fot. ilustracyjne


Nadal nie brakuje zdarzeń na drogach naszego powiatu. Niektóre z nich to zapewne „zasługa” zimowych warunków, które przysłowiowo już zaskakują drogowców, ale również i kierowców. Niektóre zdarzenia mają inne też przyczyny, a zawsze te okoliczności ustala Policja.

W niedzielę w Bogurzynie do rowu wpadł Fiat Uno. Gdy na miejsce zdarzenia przybyli ratownicy, okazało się, że nikogo w pojeździe, ani w pobliżu nie ma.

Wczoraj w Głużku do rowu wpadł VW Bora. Auto przewróciło się na prawy bok i kierująca pojazdem nie mogła się o własnych siłach z niego wydostać. Poszkodowanej pomogli druhowie z OSP Kowalewo i Podkrajewo oraz JRG Mława. Strażacy udzielili kierującej kwalifikowanej pierwszej pomocy i przekazali zespołowi ratownictwa medycznego.

red.  

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x