Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pasowanie na przedszkolaka w Dębsku 


30 listopada 2021r. w oddziale przedszkolnym w Dębsku odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. To pierwsza tak ważna uroczystość dla „Motylków”. Od tego dnia stają się oficjalnie przedszkolakami.  W uroczystości uczestniczyli Wójt Gminy Szydłowo Grzegorz Rochna, Dyrektor Szkoły Podstawowej Danuta Gumienna oraz rodzice przedszkolaków.


Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej,  w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już się nauczyły pod kierunkiem Pani Ewy Bańczyk oraz Pani Klaudii Krawczak. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania na przedszkolaka, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor Danutę Gumienną. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz drobny upominek od przybyłych gości i rodziców.

źródło i fot. SP w Dąbku

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec gminy
Mieszkaniec gminy
2 lata temu

Przepięknie, gratulacje

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x