Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ciechanów zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy


W ostatni weekend przed świętami na placu Jana Pawła II odbędzie się Ciechanowski Jarmark Bożonarodzeniowy. 18 i 19 grudnia będzie można kupić upominki, ozdoby, rękodzieło, wyroby garmażeryjne. Pierwszego dnia kolędy dla mieszkańców w specjalnym koncercie zaśpiewa Magdalena Steczkowska. Drugiego dnia ratusz zorganizuje Miejską Wigilię dla mieszkańców. Na dzieci z upominkami czekał będzie Święty Mikołaj.


Ciechanowianie będą mogli cieszyć się wspólnie wyjątkową, przedświąteczną atmosferą w mieście. Jarmark przed ratuszem w tym roku będzie trwał dwa dni.

W sobotę 18 grudnia od godz. 10.00 do 20.00 w domkach ze świątecznym asortymentem będzie można kupić wyroby gastronomiczne, ozdoby, rękodzieło i upominki.

Na scenie od godzin przedpołudniowych do wieczora prezentowane będą programy artystyczne. Wystąpią: przedszkolaki i uczniowie miejskich szkół, seniorzy tworzący Miejską Scenę Uniwersytetu III Wieku działającą przy COEK Studio, Joanna Kiszkurno, Ewa Jeziólkowska, Beata Trojanowska oraz uczniowie szkoły Forte – Piano.

O godz. 17.00 na placu Jana Pawła zaśpiewa Magdalena Steczkowska, która wykona dla mieszkańców Ciechanowa koncert kolęd. Wstęp będzie bezpłatny.

W niedzielę 19 grudnia jarmark będzie trwał od godz. 10.00 do 18.00. W południe (godz. 12.00) przed ratuszem odbędzie się Miejska Wigilia. Będzie można spróbować świątecznych potraw.

W programie artystycznym drugiego dnia jarmarku znajdą się występy: Miejskiej Orkiestry Dętej OSP Ciechanów, uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. S. Moniuszki, uczniów Voice by Yush, szkoły tańca Mada Dance i Maori – taniec z ogniem. Na zakończenie dnia zagra zespół Pod Fryzjerką.

Dzieci będą mogły cieszyć oko świątecznymi iluminacjami. Przed ratuszem stanie choinka. Światłem kolorowych lampek rozbłysną główny miejski plac przed ratuszem i ul. Warszawska.

W trakcie trwania jarmarku obecny będzie Święty Mikołaj, czekający na najmłodszych z drobnymi upominkami.

źródło: UMM Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławianin
Mławianin
8 miesięcy temu

Napiszcie jakie imprezy organizuje mławski ratusz

staraznajoma
staraznajoma
8 miesięcy temu
Reply to  Mławianin

Mławski ratusz oferuje krótszy dzień pracy UM i zamknięte kasy w urzędzie – jeszcze mało? Aaa… zapomniałam… mikołajki będą w poniedziałek.

Deoloyted
Deoloyted
8 miesięcy temu
Reply to  Mławianin

Tylko balety , chlanie i stanie co niektórych kręci.

Anonimowo
Anonimowo
8 miesięcy temu
Reply to  Deoloyted

Głodnemu zawsze chleb na myśli (to do ciebie, nie do Mławianina)

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x