Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga najmłodsi! Już jutro Osiedlowe Mikołajki


W sobotę, 4 grudnia 2021, godz. 17:00 na placu wjazdowym na Osiedlu Młodych odbędą się III Osiedlowe Mikołajki. Już teraz zapraszamy najmłodszych nie tylko do spotkania ze Świętym Mikołajem, ale też na towarzyszące atrakcje.


Jest to już trzecia edycja Mikołajek na Osiedlu Młodych organizowanych przez  przewodniczącego Szymon Wyrostek, wraz z Zarządem Osiedla Nr 15 Młodych. Pierwsza odbyła się w 2018 roku. Jest sukces spowodował, że jest to impreza cykliczna, która cieszy się wielkim powodzeniem.

Oprawę muzyczną zapewni DJ Flishik, a mini-koncert kolęd wykona Angel półfinalistka programu Disco Band Weselny Show. Uczestnicy będą również mogli podziwiać wspaniała stroje członków Grupy Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej – GRHLC Mława. Nie zabraknie również najbardziej oczekiwanego gościa na Osiedlu Młodych, czyli Świętego Mikołaja oraz upominków i słodyczy.

– Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci z Osiedla Młodych. Przypominam o zachowaniu reżimu sanitarnego, mimo że impreza odbędzie się na świeżym powietrzu.  Bardzo proszę o stosowanie się do poleceń prowadzącego imprezę, dzięki czemu będzie wesoło, świątecznie i przede wszystkim bezpiecznie – mówi Szymon Wyrostek, przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 15 Młodych.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x