Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

TIR blokuje wiadukt przy LG


Uwaga kierowcy! Ślisko na wiadukcie przy LG.  Przy zjeździe z tego obiektu ciągnik siodłowy z naczepą wpadł w poślizg, złożył się i zsunął częściowo na pobocze. Jeden pas ruchu jest zablokowany. Na miejscu są służby ratunkowe.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kierowca
Kierowca
8 miesięcy temu

Przecież i tak będzie nie dostosował prędkości do warunków na drogach i po temacie. Szkoda że nie wyjeżdżają piaskarki jak jest ślizgo. Asfalt czarny nawet nie widać że jest lód.

Maj
Maj
8 miesięcy temu

Uwaga!!! Bardzo skomplikowana procedura!!! Proszę o skupienie zarówno drogowców obsługujących wiadukty w mieście, jak i UM w którego granicach owe wiadukty leżą. Skrzynki z piaskiem. Opiszę: plastikowe lub drewniane bryły, w kształcie sześcianu lub prostopadłościanu z otwieranym wiekiem. Skomplikowane, bo niedawno opracowane w tajnym laboratorium. Wewnątrz piasek. Piasek, produkt reglamentowany, trudno dostępny. Tutaj sobie już urzędy poradzą, wydając dodatkowe bony. Zastosowanie: postawić przy wjazdach, to sobie kierowcy sami posypią i pojadą a wydziały drogowe, z kierownikiem, zastępcą, sekretariatem i kierownikiem ksero, będą mogły spokojnie przezimować, bez wybudzania z zimowego snu.

Wiecznie zaskoczeni
Wiecznie zaskoczeni
8 miesięcy temu
Reply to  Maj

Brawo, lubię taki sarkazm

Kolo
Kolo
8 miesięcy temu

Znowu zima zaskoczyła drogowców…

Hwdp
Hwdp
8 miesięcy temu

Za malo osi w dole

Rolo
Rolo
8 miesięcy temu

Wiaduktów nabudowali,ale zima nie dbają o nie.Gdzie drogowcy,jak zwykle śpią.

DobranocPaństwu
DobranocPaństwu
8 miesięcy temu

Ratujta chłopa! Chłop może w szoku jest

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x