Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zginęli jadąc do akcji. Minuta dla druhów z Czernikowa w naszym powiecie


Wczoraj (2 grudnia) w miejscowości Czernikowo (pow. toruński) doszło do tragicznego zdarzenia, w którym  samochód OSP Czernikowo jadąc do akcji zderzył się z samochodem ciężarowym. W wypadku zginęło dwoje druhów, a trzech zostało rannych.


O godz. 18 strażacy PSP i OSP w całym kraju włączyli w samochodach sygnały świetlno – dźwiękowe włączając się do akcji „Minuta dla druhów z Czernikowa” oddając tym samym hołd ofiarom wypadku. Do tej akcji dołączyli też druhowie z jednostek OSP w naszym powiecie. Taki film zamieścili druhowie z OSP Konopki.

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x