Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Roztańczony Mikołaj znał się na tańcu nowoczesnym


Z okazji zbliżających się mikołajek uczniowie klasy 1c Szkoły Podstawowej nr 7 wybrali się do sali zabaw Motylkowo. Bawili się wyśmienicie!  Nagle rozległo się donośne pukanie… W drzwiach pojawił się Święty Mikołaj! Z ogromną srebrną brodą, w czerwonym kubraku i oczywiście z worem prezentów! Mikołaj był wspaniały! Wesoły, dowcipny i co niespotykane- roztańczony! Porwał wszystkich w wir tańca, a przyznać trzeba znał się na tańcu nowoczesnym! Dzieciaki wrzuciły listy do Mikołaja do czerwonej skrzynki, z której wyjmą je pomocnicy tego przeuroczego staruszka. Mamy nadzieję, że 24 grudnia wymarzone prezenty dotrą do wszystkich grzecznych dzieci.


źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x