Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przewrócona ciężarówka z kurczakami zablokowała drogę koło Turzy Wielkiej


Trudne, zimowe warunki na drogach. Tylko wczoraj doszło do kilku kolizji i stłuczek. Dużo kłopotów z poruszaniem się po śliskich drogach mają też kierowcy ciężarówek. Wczoraj, kilka minut po godzinie 18-tej na drodze wojewódzkiej 563 w okolicy miejscowości Turza Wielka zjechała do rowu i wywróciła się na bok ciężarówka z naczepą przewożąca ok. 5 tys. kurczaków. Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy z OSP Lipowiec Kościelny, OSP Turza Mała oraz JRG Mława. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany, ale przez kilka godzin droga była zablokowana a ruch kierowany był objazdem.


red.

fot. OSP Lipowiec Kościelny

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x