Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Dziś cień wosku ci ukaże, co Ci życie niesie w darze”


Według tradycji wigilia świętego Andrzeja była to noc magiczna, kiedy można było poznać swoją przyszłość. Młodzież ze Szkolnego Kola Wolontariatu z Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie pod opieką Pani Martyny Kwiecińskiej oraz Pani Marty Drzewieckiej postanowiły sprawić nam radość i uczynili nasz dzień równie magicznym. Było lanie wosku i wróżenie z kart, a Dzienny Dom Senior + zamienił się na chwilę w beztroski zlot czarownic małych i dużych. Wszak w każdym wieku kobieta powinna być czarująca. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny.


źródło i fot. SP 1

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x