Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dworzec zintegrowany otwarty będzie dłużej


Od 1 grudnia na dworcu zintegrowanym są czynne trzy kasy. Można w nich kupować bilety na pociągi Kolei Mazowieckich oraz na autobusy – zarówno  dalekobieżne, jak i te, kursujące po naszym powiecie.


W połowie listopada 2021 udostępniliśmy dla podróżnych dworzec zintegrowany Stacja Mława przy Alei Świętego Wojciecha. Dworzec jest otwarty dla podróżnych od poniedziałku do soboty, w dni robocze od 5:00 do 22:00, w soboty – od 5:00 do 18:00.

Na dworcu są zlokalizowane:

  • Kasa Kolei Mazowieckich, w której będzie można zakupić bilety na pociągi podmiejskie i dalekobieżne.
  • Kasa Fabisiakprzewozy.pl, w której można zakupić bilety na trasy w powiecie mławskim.
  • Kasa do sprzedaży biletów na połączenia krajowe i międzynarodowe, w której można kupić bilety m.in. przewoźników: FlixBUS, PKS, SINDBAD.
  • Biuro Strefy Płatnego Parkowania na I piętrze.

Od 26 listopada w biurze SPP można kupić bilety na autobusy Mławskiej Komunikacji Miejskiej. Biuro jest czynne w poniedziałki od 9.00 do 17.00 oraz od wtorku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Bilety na MKM-ki można nadal kupować także u kierowców w autobusach.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Ratusz łże jak najęty.

Na dworcu zintegrowanym z burmistrzem otwarta jest jedna kasa.

Nie ma otwartej kasy PKP Kolei Mazowieckich.


Pan Podwyżka (czyt. Burmistrz)
Pan Podwyżka (czyt. Burmistrz)
2 lata temu

Jeśli będzie kiedyś konkurs na makabryłę dworca to to cudo bezapelacyjnie zajmie 1 miejsce. Ps. Będzie drogo i coraz drożej….

xw45
xw45
2 lata temu

zamiast wiaduktu na sienkiewicza do niczego nie potrzebny dworzec

Anonim
Anonim
2 lata temu

W jakich godzinach czynne są poszczególne kasy? a szczególnie kasa kolei mazowieckich? – wypadałoby i to napisać, ale najlepiej usiąść na d…e.i zerżnąć info ze strony UM, gdzie wydział propagandy też widać nie potrafi podać dokładnych danych.

Last edited 2 lata temu by Anonim
Fugtyy
Fugtyy
2 lata temu

Dworzec dysfunkcyjny za pieniądze podatników mławskich zamiast jak to sie powszechnie praktykuje w Polsce na koszt PKP. Teraz wiecie dlaczego nie było pieniedzy na prowadzenie komunalnego zakładu wywozu śmieci. Trzeba było sprzedać ten zakład żeby bylo na zachciankę burmistrza czyli budowe tzw. dworca. Dlatego też takie „drogie śmieci” w Mławie. Ewidentnie widać niegospodarność Ratusza i bierność radnych wszystkich opcji.
Z dala od peronów na ktorych czekają zmarznieci ludzie przeklinajacy niefrasobliwosć burmistrza.

Bob
Bob
2 lata temu
Reply to  Fugtyy

Piszesz głupoty, USKOM został sprzedany w 2003 roku…fakt, że przez brak składowiska cena odpadów jest tak wysoka!

Mławianin
Mławianin
2 lata temu
Reply to  Bob

Nie przez brak składowiska a pozwolenie by prywatny podmiot zwoził śmieci z całej Polski . I dlatego teraz mamy brak składowiska , i żeby nie ta durna decyzja Mława by miała gdzie składować śmieci przez najbliższe 100 lat

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x