Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Złodziej i wandal. Uszkodził dwa wrzutomaty na dworcu PKP i ukradł pieniądze [FILM]


Mławscy kryminalni poszukują wandala, który korzystając z toalety poczekalni dworca PKP Mława, uszkodził dwa wrzutomaty i ukradł znajdujące się w nich pieniądze. Wandala nagrały kamery monitoringu, Policja publikuje nagranie.


Motywy działania sprawcy uszkodzenia mienia i kradzieży pieniędzy nie są znane – być może zabrakło mu drobnych, by skorzystać z toalety na dworcu. Wandal posunął się jednak o krok za daleko. Uszkodził dwa wrzutomaty i ukradł znajdujące się w nich pieniądze, po czym opuścił poczekalnię. Jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Policja apeluje do osób, które rozpoznają mężczyznę z nagrania lub mają informacje, które pomogłyby w ustaleniu jego tożsamości o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mławie, tel. 47 703 62 00 lub 47  703 62 14.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
PASAZER
PASAZER
8 miesięcy temu

co ADMINISTRACJA NA TO?

sikacz pl
sikacz pl
8 miesięcy temu

A co administracja dworca na to?

SKAPIEC
SKAPIEC
8 miesięcy temu

TAK WYCHODZA OSZCZEDNOSCI

BANK
BANK
8 miesięcy temu

A PO CO PLATNE TOALETY?

Anonimowo
Anonimowo
8 miesięcy temu

GDZIE OCHRONA?

BANK
BANK
8 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

OSZCZEDNOSCI

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x