Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zderzenie dostawczaka i osobówki na „siódemce”


Wczoraj około godziny 14-tej na krajowej siódemce w miejscowości Nowopole koło Unierzyża doszło do czołowego zderzenia dostawczego busa z samochodem osobowym. Miejsce zdarzenia zabezpieczali i kierowali ruchem strażacy z OSP Unierzyż, JRG Mława i JRG Ciechanów. Przez ponad godzinę trwały tam utrudnienia w ruchu pojazdów. Okoliczności zdarzenia ustala Policja.


red.

fot. OSP Unierzyż

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x