Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uwaga najmłodsi! Zapraszamy na  III Osiedlowe Mikołajki


W sobotę, 4 grudnia 2021, godz. 17:00 na placu wjazdowym na Osiedlu Młodych odbędą się III Osiedlowe Mikołajki. Już teraz zapraszamy najmłodszych nie tylko do spotkania ze Świętym Mikołajem, ale też na towarzyszące atrakcje.


Jest to już trzecia edycja Mikołajek na Osiedlu Młodych organizowanych przez  przewodniczącego Szymon Wyrostek, wraz z Zarządem Osiedla Nr 15 Młodych. Pierwsza odbyła się w 2018 roku. Jest sukces spowodował, że jest to impreza cykliczna, która cieszy się wielkim powodzeniem.

Oprawę muzyczną zapewni DJ Flishik, a mini-koncert kolęd wykona Angel półfinalistka programu Disco Band Weselny Show. Uczestnicy będą również mogli podziwiać wspaniała stroje członków Grupy Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej – GRHLC Mława. Nie zabraknie również najbardziej oczekiwanego gościa na Osiedlu Młodych, czyli Świętego Mikołaja oraz upominków i słodyczy.

– Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci z Osiedla Młodych. Przypominam o zachowaniu reżimu sanitarnego, mimo że impreza odbędzie się na świeżym powietrzu.  Bardzo proszę o stosowanie się do poleceń prowadzącego imprezę, dzięki czemu będzie wesoło, świątecznie i przede wszystkim bezpiecznie – mówi Szymon Wyrostek, przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 15 Młodych.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
1 rok temu

zazdrość dooopy zżera, to krytyka, a co, trzeba dokopać, bo trzeba niszczyć w tym mieście wszelką samowolkę, wszelkie inicjatywy. Nikt nie może wznieść się wyżej nad burmistrza, wszak on ci panem i władcą w tym mieście i on tudzież jest od wszelkich inicjatyw (choć ich nie widać).

Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
1 rok temu

Szymon, nie przejmuj się tymi komentarzami.
Dobrze, że tego typu wydarzenie zainicjowałeś w Mławie.
Co roku cieszy się ono wielką popularnością.
Im więcej takich imprez, tym więcej zintegrowanych ze sobą pokoleń.
Cieszy mnie też fakt, że o dzieci z Osiedla na którym mieszkam również licznie uczestniczą w Twoim wydarzeniu.

Jan Kos
Jan Kos
1 rok temu

Po prostu niewiarygodne jest to co czytam w komentarzach…

Słowa które się nasuwają nie są parlamentarne. A co do Pana Szymona. Człowieku rób swoje… Bo to co robisz jest dobre ….

Mławianki z osiedla
Mławianki z osiedla
1 rok temu

Szymon daj se spokój. Na radnego startowałeś e ostatnich wyborach i poniosłeś klęskę. Czego ci brak? Pracuj jako dziennikarz i zostaw politykę. W końcu wybierz czy dziennikarstwo czy polityka. Nie wiem czy wiesz to dwie skrajności.

Hahah hooo hooo
Hahah hooo hooo
1 rok temu

Oj panie z Osiedla… Chyba 500 zł wam do główek uderzyło… …. Krytykują wszystko i wszystkich… Rady zostawcie dla siebie i swojego życia

Luis Figo
Luis Figo
1 rok temu

Mławianki liczba mnoga, wpis od jednej osoby… wstyd… ośmieszasz siebie i inne mieszkanki Osiedla Młodych… ktoś cos robi … a Ty krytykujesz

Tata maty
Tata maty
1 rok temu

Kiedyś wszyscy pracowali do 15 ej. Były miejsca w przedszkolach i rodzicie mieli czas żeby nawet się kłócić. A dziś jak nie pracujesz 16 godzin to jesteś nie normalny . A hihotem losu jest fakt że świętego mikołaja będą witać młodzi komuniści którzy nie tak dawno go zwalczali . Tak czy inaczej w sumie przekaz jest pozytywny . No i gwiazdy lat 90 Dj. Flishik

Hahah hooo hooo
Hahah hooo hooo
1 rok temu
Reply to  Tata maty

Jesteś śmieszny człowieczku.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Tata maty

A komu przeszkadza Flisik? Załosne to co piszecie.Wstyd.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x