Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Przasnysz. Osiemnastolatka potrąciła trzech mężczyzn i uciekła


Dramatyczne wydarzenia rozegrały się na jednej z głównych ulic Przasnysza. Jak się potem okazało, osiemnastoletnia kierująca seatem potrąciła trzech mężczyzna, zderzyła się z innym pojazdem i odjechała. Potem sama zgłosiła się na Policję.


– 26 listopada w Przasnyszu na ul. Wojska Polskiego, n/n kierujący pojazdem osobowym marki Seat Ibiza, jadąc od strony ul. Żwirki i Wigury w kierunku ul. Makowskiej, podczas manewru omijania doprowadził do potrącenia trzech mężczyzn w wieku 22, 27 i 41 lat, pochodzących z pow. przasnyskiego i ostrołęckiego oraz do zderzenia z pojazdem marki Ford Transit. Następnie nie zatrzymując się i nie udzielając pomocy pokrzywdzonym, odjechał z miejsca zdarzenia. Z miejsca wypadku, 27 letni mieszkaniec pow. ostrołęckiego z poważnymi obrażeniami ciała, został przewieziony karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala. Natomiast pozostali mężczyźni, nie doznali poważnych obrażeń ciała. Po upływie dwóch godzin od zdarzenia do przasnyskiej Komendy Policji, zgłosiła się 18 letnia mieszkanka gm. Czernice Borowe i poinformowała, że to ona kierowała seatem w chwili zdarzenia. Przeprowadzone badanie jej stanu trzeźwości wykazało, że była trzeźwa. Pomimo tego za spowodowanie i ucieczkę z miejsca zdarzenia drogowego, zatrzymano jej prawo jazdy, które posiadała niespełna 3 miesiące – poinformował o zdarzeniu asp.szt. Krzysztof Błaszczak oficer prasowy przasnyskiej policji.

red.

fot. infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
"Duch"
"Duch"
8 miesięcy temu

Tu naprawdę średniowiecze istnieje. Nie tylko czynem i gestem ale i słowem. Epoka prześcigneła ludzkość. Robią z nami co chcą. I niewysilają się bo sami sobie robicie to gorzej na karzdym kroku. Radykalny środek wytępić któży się niegodzą poprzez samowytępienie. Podjeli radykalne środki by chronić siebie. Luksus, technologię która wydaje im się że jest ich bo przecież prostych ludzi do niej niedopuszczą. Lecz niepojmują tego że już to uczynili. W sposób nieukierunkowany więc ponad 7 miljardów ludzi ukierunkowywuje się na własny punkt widzenia. I z tym macie problem tak zwane „istoty bardziej rozwiniętę” plus i minus cała filozofia Wszechświata lecz wy nawet gdy to pojmniecie. To Niezrozumiecie bo gdy zrozumiecie to staje się znów niepojęte. Ambicje bycia nad wszechświatem. Ludzie czy to zdrowe? Pracowałem z pewnym młodszym ode mnie płci męskiej człowiekiem. Miał stanowisko uczące mnie na stanowisko pracy. Praca polegała na wykładaniu towaru spożywczego na pułki ze skrzynek ale też i z pułek do skrzynek np. Do wysyłki. Nie było to w polsce i niestety niewychodziło mi coś płynnie gdyż nie znałem danego języka w przebywającym miejcu. Zapytał się mnie dlaczego tu jestem. Nie odpowiedziałem jednoznacznie ale wspomiałem że też dla pieniędzy choć tak naprawdę to tylko dla tego tam byłem. Lecz rozmowa rozwineła się i okazało się że chłopak pracujący na magazynie spożywczym ma ambicje rozwoju. I nawet zostania Prezydentem. Po czymś takim ambicje moje legły w metaforycznych gruzach. Nasz Prezydent nie jest z powołania ale Godnie reprezentuje ten Naród.

Nasze idealne idealniejsze od idealnego społeczeństwo Polskie, ma w sobie metaforyczną iskre. Lecz gdy wykorzystywana ta iskra będzie przeciw sobie, nie tylko wznieci ogień, ale i spali wszystko co napotka. Społeczeństwo to nie jednostka lecz od jednostki zależy społeczeństwo, nie mojej nie twojej lecz naszej. koniec! z BOGIEM dla Wierzących i bez BOGA dla Niewierzących.

Swojak
Swojak
8 miesięcy temu
Reply to  "Duch"

Z Bogiem

Wiesiek
Wiesiek
8 miesięcy temu
Reply to  "Duch"

Rozśmieszyło mnie godnie Adrian reprezentuje nasz Naród.
A mi jest wstyd, że ktoś taki mnie reprezentuje.

Anonimowo
Anonimowo
8 miesięcy temu

pięknie
do lochu ja 3 miechy

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x