Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pasowanie na przedszkolaka w grupie „Gwiazdki” [FOTO, FILM]


24 listopada 2021 roku w grupie „Gwiazdki” odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. Dla dzieci była to pierwsza tak ważna uroczystość. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, wokalne i recytatorskie. Złożyły uroczyste przyrzeczenie. Pani dyrektor pasowała dzieci „zaczarowanym” ołówkiem na przedszkolaka i wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki. Był też czas na słodki poczęstunek. Witamy w gronie prawdziwych przedszkolaków. Gratulujemy!


źródło i fot: ZPO nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x