Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Strofy Heleny Grąckiej wybrzmiały w Ciechanowie


Helena Grącka była gościem Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie. Biblioteka  ta organizuje cykl spotkań z lokalnymi poetami noszący tytuł „Strofy regionalne”. I takie właśnie strofy mówiące o patriotyzmie i miłości wybrzmiały podczas tego spotkania. Spotkanie dodatkowo uświetnił występ Joanny Kiszkurno.


Przypomnijmy,  Helena Grącka jest rodowitą mławianką. Z zawodu technik ekonomista, po 35 latach pracy w placówkach oświatowych jako pracownik administracji, przeszła na emeryturę. Jest członkiem Klubu Seniora „Pogodny Uśmiech” w Mławie, społecznie pracuje na rzecz Światowego Związku Armii Krajowej. Jest pomysłodawczynią Tomiku Poetyckiego „Mława nas pozna”, który został wydany 1 grudnia 2016 r.  Wydała też autorski tomik wierszy „POLSKIE SERCE”, a także jest autorką książki „Fakty z aktywnego życia seniora” Wydanie Specjalne dla wszystkich życzliwych jej serc. Jest współautorką Antologii poetów współczesnych WYDAWNICTWA ASTRUM, MODLITWY edycja piąta, SPIESZMY SIĘ KOCHAĆ BLISKICH edycja trzecia, ZANIM NADEJDZIE BURZA edycja czwarta oraz KOCHAM CIĘ POLSKO antologia wiersze patriotycznie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Normalny
Normalny
8 miesięcy temu

Górnolotne nazwy pseudo poezji. Ludzie to wierszo klepanie jest tak proste , że chyba Krynickiego obrazy trzeba by było nazwać Kossakiem. Pseudo poezja tej Pani zabija w człowieku chęci czytania prawdziwej i pięknej poezji. Odpustowe klepanie ble ble ble. Pomnik jej postawcie w parku miejskim i na Wólce przy tężni.

Arni
Arni
8 miesięcy temu
Reply to  Normalny

Zgadzam się. Częstochowskie rymy….

seba
seba
8 miesięcy temu

a Wieśka komboja z USA nie było? ha ha

Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
10 miesięcy temu

Gratuluję Pani Helenie Grąckiej, za krzewienie polskości, tradycji i czystości języka polskiego. Ukłony również za reklamowanie Mławy

Last edited 10 miesięcy temu by Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
Tata maty
Tata maty
10 miesięcy temu
kumpel
kumpel
9 miesięcy temu

wspaniała jest – ciekawe co u jej córki Ady?

Arni
Arni
8 miesięcy temu

Poznał swój swego…

obiektywnie
obiektywnie
8 miesięcy temu

Pozdrawiam klub wzajemnej adoracji 🙂

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x