Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławianin zatrzymany za kierownicą audi pod Unieckiem


W miniony piątek wieczorem policjanci z raciąskiego komisariatu patrolujący teren miejscowości Unieck zwrócili uwagę na osobowe audi, którego kierowca na widok radiowozu nagle skręcił w drogę gruntową. Funkcjonariusze natychmiast zareagowali i pojechali za osobówką.


Po zatrzymaniu auta do kontroli okazało się, że kieruje nim 23-letni mieszkaniec pow. mławskiego, posiadający czynny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. W czasie sprawdzania danych kierowcy w policyjnych bazach danych funkcjonariusze ustalili dodatkowo, że 23-latek jest poszukiwany przez mławski sąd. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.  Usłyszał zarzut niestosowania się do wyroku sądu, za co grozi mu dodatkowo nawet do 5 lat więzienia. Trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 9 miesięcy za wcześniej popełnione przestępstwa.

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Incognito
Incognito
8 miesięcy temu

W nagłówku piszecie, że zatrzymano nietrzeźwego, a w tekście nie ma o tym słowa. Podajecie jedynie, ze ma sądowy zakaz prowadzenia pojadow mechanicznych, i że jest poszukiwany. To jak to jest naprawdę? Czy te nagłówki są pisane nad wyraz, a może autor ma problemy z pamięcią…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x