Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Gmina Szydłowo. Dwa samobójstwa w ciągu jednego dnia


fot. ilustracyjne


Wczorajszy dzień śmiało można nazwać tragicznym.  Jak się okazuje w odstępie zaledwie kilku godzin w dwóch miejscowościach gminy Szydłowo odnaleziono ciała dwóch mężczyzn, którzy targnęli się na własne życie.  

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w Trzciance Kolonii. Tam znaleziono martwego 63-letniego mężczyznę, który powiesił się na futrynie domu. Po odnalezieniu ciała strażacy – ratownicy nie podjęli już reanimacji, a lekarz stwierdził zgon.

Drugie zdarzenie miało miejsce w Budach Garlińskich. Tam sąsiedzi zaalarmowali służby ratownicze o nie dającym znaku życia mężczyźnie. Jak się okazało 90-letni mężczyzna powiesił się w budynku gospodarczym. Tu również lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

W obu przypadkach na miejscu pracowała policyjna ekipa dochodzeniowa.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mława
Mława
8 miesięcy temu

Przykre. Niestety pomoc specjalistyczna w zakresie bezpłatnej pomocy psychiatrycznej i psychologicznej na terenie powiatu leży. Ani szpitala, ani oddziału nawet nie ma. Specjalistów garstka. Do tego tak słabo wynagradzani, że uciekają do prywatnych gabinetów.

Marta
Marta
8 miesięcy temu

Wyrazy współczucia

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x