Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gmina Szydłowo. Dwa samobójstwa w ciągu jednego dnia


fot. ilustracyjne


Wczorajszy dzień śmiało można nazwać tragicznym.  Jak się okazuje w odstępie zaledwie kilku godzin w dwóch miejscowościach gminy Szydłowo odnaleziono ciała dwóch mężczyzn, którzy targnęli się na własne życie.  

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w Trzciance Kolonii. Tam znaleziono martwego 63-letniego mężczyznę, który powiesił się na futrynie domu. Po odnalezieniu ciała strażacy – ratownicy nie podjęli już reanimacji, a lekarz stwierdził zgon.

Drugie zdarzenie miało miejsce w Budach Garlińskich. Tam sąsiedzi zaalarmowali służby ratownicze o nie dającym znaku życia mężczyźnie. Jak się okazało 90-letni mężczyzna powiesił się w budynku gospodarczym. Tu również lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

W obu przypadkach na miejscu pracowała policyjna ekipa dochodzeniowa.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mława
Mława
12 dni temu

Przykre. Niestety pomoc specjalistyczna w zakresie bezpłatnej pomocy psychiatrycznej i psychologicznej na terenie powiatu leży. Ani szpitala, ani oddziału nawet nie ma. Specjalistów garstka. Do tego tak słabo wynagradzani, że uciekają do prywatnych gabinetów.

Marta
Marta
12 dni temu

Wyrazy współczucia

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x