Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Smyczkowe opowieści w SP 7


Uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie uczestniczyli w kolejnym koncercie muzycznym pod tytułem „Smyczkowe opowieści”. Celem żywej lekcji muzyki było poznanie grupy instrumentów smyczkowych, ich budowy oraz sposobu wydobywania dźwięku. Motywem przewodnim koncertu była przygoda Janka Muzykanta. Dzieci wcieliły się w role bohaterów muzycznej opowieści i pokazały swój talent aktorski. Skoczna muzyka, czarodziejskie brzmienie skrzypiec i wiolonczeli, piękne stroje aktorów wprawiły wszystkich w radosny nastrój.


źródło i fot. SP 7 Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x