Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Od 1 grudnia droga pomiędzy S7 a Dąbkiem zamknięta


Od 1 grudnia br. do 31 maja 2022 droga pomiędzy drogą krajową nr 7 a Dąbkiem będzie zamknięta. Kierowcy muszą uważać na oznakowanie. Objazdy wyznaczone będą m.in. przez Zdroje-Wyszyny Kościelne i Dunaj.


ksp Mława
Reklama

Poniżej publikujemy komunikat wykonawcy robót w tej sprawie.

W porozumieniu z Zarządcą Drogi, PORR S.A. jako Generalny Wykonawca inwestycji pn. „Budowa drogi S7 Olsztynek (S51) – Płońsk (S10) odc. Mława – Strzegowo” informuje o zamknięciu drogi DP2347W na odcinku: droga krajowa nr 7 – Dąbek, w okresie od 01.12.2021 r. do 31.05.2022 r. 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x