Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nie żyje Waldemar Borowski


Dzisiaj wieczorem zmarł nagle w wieku 67 lat Waldemar Borowski, radny miejski, były dyrektor wydziału komunikacji w mławskim starostwie, od dwóch lat przebywający na emeryturze.


ksp Mława
Reklama

Waldemar Borowski był radnym miejskim nieprzerwanie od 2006 roku. Do samorządu kandydował z list lewicy, ostatnio był też członkiem zarządu powiatowego Nowej Lewicy.  Pracował m.in. jako zastępca dyrektora Rejonowego, potem Powiatowego Urzędu Pracy. Później w starostwie Powiatowym w Mławie pracował na stanowisku dyrektora wydziału komunikacji i stamtąd odszedł w 2019 roku na emeryturę. Przez wiele lat był też działaczem społecznym i m.in. prezesem klubu MKS (Mławianka) Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]