Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jechał mercedesem całą szerokością szosy. Zatrzymała go mławianka


Wczoraj, na drodze relacji Mława- Żuromin w Parcelach Łomskich, interweniująca mławianka zatrzymała pijanego kierowcę mercedesa. Jadący całą szerokością jezdni mieszkaniec pow. sławieńskiego, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Ponadto kierował pojazdem niedopuszczonym do ruchu. Reakcja kierującej zapobiegła niebezpieczeństwu. Pijanemu kierowcy grozi wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 16. Jadąca w kierunku Żuromina  mławianka zauważyła jadącego przed nią kierowcę mercedesa, który wyraźnie nie panował nad pojazdem, zjeżdżając co chwila na pobocze lub przeciwległy pas ruchu. Kobieta wyprzedziła podejrzanie zachowującego się kierowcę i zatrzymała przed jego pojazdem. Następnie podeszła do kierowcy i odebrała mu kluczyki. Po chwili na miejscu był już patrol ruchu drogowego. Kierujący autem 57-letni mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Ponadto kierował samochodem niedopuszczonym do ruchu. Skuteczna interwencja mieszkanki Mławy zapobiegła niebezpieczeństwu. Zatrzymany kierowca stracił prawo jazdy w 4 kategoriach. Za przestępstwo kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
3 2 votes
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Xawras
Xawras
11 dni temu

sprawa dyskusyjna . Ten chłop to jakaś ciapa musiał być aby babie oddać kluczyki

Anonimowy
Anonimowy
11 dni temu
Reply to  Xawras

Nawet nie kontaktował, więc trudno nie było. Żeby spowodował nieszczęście na twoją niekorzyść to byś pewnie pogratulował/ła… Więc ja Ci gratuluje za myślenie 😀

Zykfryt
Zykfryt
11 dni temu

Bravo Grazia:) CHWDP strazy miejskiej

Mer
Mer
11 dni temu

Jechał mercedesem całą szerokością szosy”.
(…..)
„Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 16. Jadąca w kierunku Żuromina mławianka zauważyła jadącego przed nią kierowcę volkswagena, który wyraźnie nie panował nad pojazdem, zjeżdżając co chwila na pobocze lub przeciwległy pas ruchu”.

A może to jednak było audi?

janek
janek
11 dni temu

Wodka jest za tania ,podniosą akcyzę skończy się plaga pijanych kierowców ,akcyza w górę

Mózg
Mózg
11 dni temu
Reply to  janek

A któż to taki niedorozwinięty?

Anonimowy
Anonimowy
11 dni temu

Brawo dla Pani G.

Anonimowo
Anonimowo
11 dni temu

lux

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x