Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Jechał mercedesem całą szerokością szosy. Zatrzymała go mławianka


Wczoraj, na drodze relacji Mława- Żuromin w Parcelach Łomskich, interweniująca mławianka zatrzymała pijanego kierowcę mercedesa. Jadący całą szerokością jezdni mieszkaniec pow. sławieńskiego, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Ponadto kierował pojazdem niedopuszczonym do ruchu. Reakcja kierującej zapobiegła niebezpieczeństwu. Pijanemu kierowcy grozi wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.


ksp Mława
Reklama

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 16. Jadąca w kierunku Żuromina  mławianka zauważyła jadącego przed nią kierowcę mercedesa, który wyraźnie nie panował nad pojazdem, zjeżdżając co chwila na pobocze lub przeciwległy pas ruchu. Kobieta wyprzedziła podejrzanie zachowującego się kierowcę i zatrzymała przed jego pojazdem. Następnie podeszła do kierowcy i odebrała mu kluczyki. Po chwili na miejscu był już patrol ruchu drogowego. Kierujący autem 57-letni mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Ponadto kierował samochodem niedopuszczonym do ruchu. Skuteczna interwencja mieszkanki Mławy zapobiegła niebezpieczeństwu. Zatrzymany kierowca stracił prawo jazdy w 4 kategoriach. Za przestępstwo kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
3 2 votes
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Xawras
Xawras
7 miesięcy temu

sprawa dyskusyjna . Ten chłop to jakaś ciapa musiał być aby babie oddać kluczyki

Anonimowy
Anonimowy
7 miesięcy temu
Reply to  Xawras

Nawet nie kontaktował, więc trudno nie było. Żeby spowodował nieszczęście na twoją niekorzyść to byś pewnie pogratulował/ła… Więc ja Ci gratuluje za myślenie 😀

Zykfryt
Zykfryt
7 miesięcy temu

Bravo Grazia:) CHWDP strazy miejskiej

Mer
Mer
7 miesięcy temu

Jechał mercedesem całą szerokością szosy”.
(…..)
„Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 16. Jadąca w kierunku Żuromina mławianka zauważyła jadącego przed nią kierowcę volkswagena, który wyraźnie nie panował nad pojazdem, zjeżdżając co chwila na pobocze lub przeciwległy pas ruchu”.

A może to jednak było audi?

janek
janek
7 miesięcy temu

Wodka jest za tania ,podniosą akcyzę skończy się plaga pijanych kierowców ,akcyza w górę

Mózg
Mózg
7 miesięcy temu
Reply to  janek

A któż to taki niedorozwinięty?

Anonimowy
Anonimowy
7 miesięcy temu

Brawo dla Pani G.

Anonimowo
Anonimowo
7 miesięcy temu

lux

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x