Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Od 1 stycznia 2022 roku rozpoczyna działalność Powiatowe Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne


Z dniem 1 stycznia 2022 roku rozpocznie działalność Powiatowe Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Mławie przy ul. Słowackiego 16.


Centrum przeznaczone jest dla 20 osób niepełnosprawnych na pobyt dzienny oraz 2 osób niepełnosprawnych na pobyt całodobowy. Celem powstania Centrum jest wspieranie, opieka i rehabilitacja dorosłych osób niepełnosprawnych w stopniu umiarkowanym i znacznym.  Korzystając z usług Centrum osoba niepełnosprawna ma zapewniony posiłek, dowóz do i z Centrum, opiekę pielęgniarską, rehabilitację, pomoc opiekunów, organizację czasu wolnego.

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z USŁUG PCOM W MŁAWIE?

Z usług Powiatowego Centrum Opiekuńczo- Mieszkalnego w Mławie  mogą skorzystać dorosłe osoby niepełnosprawne legitymujące się orzeczeniem o umiarkowanym lub znacznym  stopniu niepełnosprawności i niekorzystające z form wsparcia w innych ośrodkach. 

JAK ZAŁATWIĆ FORMALNOŚCI?

Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług Powiatowego Centrum Opiekuńczo- Mieszkalnego w Mławie , ich pełnomocnicy, opiekunowie prawni powinni złożyć w :

POWIATOWYM CENTRUM POMOCY RODZINIE w MŁAWIE ul. Reymonta 4

wniosek wraz z orzeczeniem potwierdzającym posiadany stopień niepełnosprawności.

Wszelkie informacje można uzyskać pod nr telefonu-23/654-43-56

Pobyt w Centrum jest całkowicie bezpłatny.

 

mat.sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]