Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

SP nr 3 pokazała, że warto pomagać!


Szkoła Podstawowa nr 3 im. dra J. Ostaszewskiego w Mławie przystąpiła do zbiórki środków czystości i higieny osobistej dla bezdomnych z terenu miasta Mława. Cała społeczność szkolna wykazała bardzo duże zaangażowanie. W akcji udało się zebrać 30 opakowań proszku do prania, 59 szamponów, 98 mydeł, 29 past do zębów, 22 żele pod prysznic, 36 rolek papieru toaletowego i 6 sztuk maseczek. Warto pomagać!


ksp Mława
Reklama

źródło i fot. SP 3 Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x