Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pasowanie na przedszkolaka w Nosarzewie Borowym


W dniu 19 listopada 2021r. dzieci z punktu przedszkolnego w Nosarzewie Borowym obchodziły wyjątkowy dzień „ Pasowanie na Przedszkolaka” . Jest to bez wątpienia niezapomniana uroczystość w życiu wszystkich maluszków uczęszczających do przedszkola i ich rodziców.


W uroczystości uczestniczyli wójt Grzegorz Rochna, ks. proboszcz Cezary Maruszewski, ks. kanonik Andrzej Skorłutowski, Dyrektor Szkoły Marzena Kołecka i rodzice przedszkolaków.

Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej. Dzieci zaprezentowały to, czego nauczyły się w przedszkolu do tej pory, pod kierunkiem Pani Sylwii Śliwińskiej i Pani Sylwii Rząp. Wystąpiły w nowej roli przedszkolaka – aktora, który tańczy, śpiewa i recytuje. Występ dzieci wzbudził ogromne emocje wśród zaproszonych gości.

Po części artystycznej nastał czas na uroczyste naznaczenie dzieci magiczną kredką. Aktu „Pasowania na Przedszkolaka” dokonała Pani Dyrektor Marzena Kołecka.  Na pamiątkę tej wyjątkowej chwili przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki od przybyłych gości i rodziców. 

źródło i fot. SP w Nosarzewie Borowym

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x