Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nocne pożary w Starym Garkowie i Nowej Sławogórze


Dzisiejszej nocy strażacy gasili aż dwa pożary i to w dwóch krańcach powiatu. Do pierwszego z nich doszło około godziny 1:14 w Garkowie Starym (gm. Szreńsk). Zapaliły się tam bele słomy  składowane w murowanej stodole. W akcji gaśniczej uczestniczyło 6 zastępów straży z JRG Mława, OSP Lipowiec Kościelny, OSP Radzanów, OSP Szreńsk i dwa zastępy w powiatu żuromińskiego. Akcja trwała  prawie 6 godzin.


Nieco później strażacy wyjechali do kolejnego pożaru domu jednorodzinnego w Nowej Sławogórze. Tu zapaliło się drewno składowane w pobliżu pieca centralnego ogrzewania w piwnicy budynku. W akcji gaśniczej uczestniczyły dwa zastępy z JRG Mława oraz OSP Piegłowo i OSP Szydłowo. W pożarze nikt nie został poszkodowany. Straty wstępnie wyceniono na około 15 tys. zł.

red.

fot. OSP Lipowiec Kościelny/pożar w Starym Garkowie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x