Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ciechanów zainstalował radarowe wyświetlacze prędkości na ul. Sienkiewicza


Na ul. Sienkiewicza zamontowano dwa urządzenia, które mierzą prędkość przejeżdżających samochodów. Radary pokazują kierowcom w czasie rzeczywistym z jaką prędkością jadą.


Radary mierzą prędkość z dokładnością do 1 km/h. Zostały zamontowane do istniejących na ul. Sienkiewicza lamp oświetleniowych. Jeden z nich wyświetla prędkość pojazdów jadących od skrzyżowania z ul. 17 Stycznia w kierunku ul. Sienkiewicza, drugi pojazdów jadących od skrzyżowania ul. Tatarskiej w kierunku ul. Sienkiewicza).

Wyświetlacze zostały zamontowane w celu zwiększenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pełnią też funkcję informacyjną oraz ostrzegawczą.

Ciechanowski ratusz przypomina, że na ul. Sienkiewicza (od skrzyżowania z ul. 17 Stycznia do skrzyżowania z ul. Fabryczną) obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h. a także ograniczenie ruchu dla pojazdów ciężarowych. Od lipca 2020 obowiązuje zakaz wjazdu samochodów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 8 ton.

źródło: UM Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
katakumba
katakumba
1 rok temu

w LG są już od 3 lat ponad :p

subcio
subcio
1 rok temu

Fajny Pomysł, przydałoby się w Wiśniewie 😉

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  subcio

Uważasz to za śmieszne?
Bardziej by się to przydało w Mławie, np. na Kopernika.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x