Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ciechanów zainstalował radarowe wyświetlacze prędkości na ul. Sienkiewicza


Na ul. Sienkiewicza zamontowano dwa urządzenia, które mierzą prędkość przejeżdżających samochodów. Radary pokazują kierowcom w czasie rzeczywistym z jaką prędkością jadą.


Radary mierzą prędkość z dokładnością do 1 km/h. Zostały zamontowane do istniejących na ul. Sienkiewicza lamp oświetleniowych. Jeden z nich wyświetla prędkość pojazdów jadących od skrzyżowania z ul. 17 Stycznia w kierunku ul. Sienkiewicza, drugi pojazdów jadących od skrzyżowania ul. Tatarskiej w kierunku ul. Sienkiewicza).

Wyświetlacze zostały zamontowane w celu zwiększenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pełnią też funkcję informacyjną oraz ostrzegawczą.

Ciechanowski ratusz przypomina, że na ul. Sienkiewicza (od skrzyżowania z ul. 17 Stycznia do skrzyżowania z ul. Fabryczną) obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h. a także ograniczenie ruchu dla pojazdów ciężarowych. Od lipca 2020 obowiązuje zakaz wjazdu samochodów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 8 ton.

źródło: UM Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
katakumba
katakumba
12 dni temu

w LG są już od 3 lat ponad :p

subcio
subcio
12 dni temu

Fajny Pomysł, przydałoby się w Wiśniewie 😉

Anonim
Anonim
12 dni temu
Reply to  subcio

Uważasz to za śmieszne?
Bardziej by się to przydało w Mławie, np. na Kopernika.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x