Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kolejny pożar w Dąbku. Czy to się nie skończy?


fot. ilustracyjne


Wczoraj wieczorem strażacy znów wyjechali do pożaru w Dąbku. Paliło się siano przy stodole w tym samym gospodarstwie, gdzie niedawno taki pożar był gaszony. W tym roku w tej miejscowości to przynajmniej ósmy taki przypadek. Wczorajsza akcja na szczęście nie trwał długo, bowiem ogień nie zdołał się rozprzestrzenić i po godzinnej akcji gaśniczej zastępy OSP Dąbek i JRG Mława wróciły do bazy. Przyczynę pożaru będzie ustalać Policja.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

patologia w tej wsi zlapac lobuza i wywiezc do lasu

Xyz
Xyz
2 lata temu

Wszyscy we wsi wiedzą / podejrzewają, a policja nadal nic nie zdziałała.

Kuba
Kuba
2 lata temu
Reply to  Xyz

Policja teraz czeka na nowe auto i nagrody za zatrzymanie Tuska – nie mają czasu na tak przyziemne sprawy.
Robią dokładne porządki w komendzie, a przed komendą wieszają liście na drzewach i malują trawę na zielono, bo ważna delegacja ma przyjechać w samej Warszawy z długopisem na czele, a może i ten z Żoliborza też zawita… Trzeba być przygotowanym.

Ktoś
Ktoś
2 lata temu
Reply to  Xyz

。Za samą wiedzę kto . Bo wszyscy wiedzą to się ludzi nie zamyka . Dowody . Bo pomówić tak prosto . Jeśli wiedzą Kto ,to czemu nie wiedzą kiedy .

OkNooooi
OkNooooi
2 lata temu
Reply to  Xyz

Mochu

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x