Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kampania „Tak dla poprawnej polszczyzny” w SP 7


Szkoła Podstawowa nr 7 w Mławie przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii społecznej TAK DLA POPRAWNEJ POLSZCZYZNY. Kampania ma przyczynić się do podnoszenia wśród uczniów świadomości  językowej oraz ugruntowania poczucia, że polszczyzna tworzona jest przez każdego użytkownika i że to każdy z nas jest za nią odpowiedzialny. Język jest wspólnym dobrem, dlatego wszyscy powinniśmy o niego dbać. Nasi uczniowie doskonale to rozumieją i chętnie biorą udział w projektach propagujących dbałość o poprawność polszczyzny, bo przecież „chodzi o to, aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa”


ksp Mława
Reklama

źródło i fot: SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x