Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W Szczytnie 19-latek usiłował zabić swoją 17-letnią dziewczynę


Na terenie jednej z posesji w Szczytnie doszło do pobicia 17-latki. Pokrzywdzona z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Olsztynie. Kilkadziesiąt minut po zdarzeniu policjanci zatrzymali podejrzanego w tej sprawie, którym okazał się 19-letni chłopak nastolatki. Prokurator postawił mu już zarzut usiłowania zabójstwa oraz zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nastolatki. 19-latek przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia.


ksp Mława
Reklama

Do tego zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę (13/14.11.2021). Szczycieńscy policjanci około godz. 2:30 otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że na terenie jednej z posesji położonej na terenie Szczytna doszło do pobicia 17-latki. Pokrzywdzona z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Olsztynie.

Niespełna godzinę później szczycieńscy funkcjonariusze w miejscu zamieszkania zatrzymali jej 19-letniego chłopaka, którego podejrzewali o dokonanie tego czynu.

W poniedziałek (15.11.2021r.) Prokurator Rejonowy w Szczytnie po zapoznaniu się z materiałem dowodnym zgromadzonym przez śledczych oraz przesłuchaniu 19-latka, postawił mu zarzut usiłowania zabójstwa oraz zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 17-latki. Sprawca przyznał się do postawionych mu zarzutów i złożył wyjaśnienia.

Usiłowanie zabójstwa jest przestępstwem zagrożonym kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

źródło: KPP Szczytno

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x