Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uczniowie Budowlanki prezentowali działania szkoły w Sejmie RPWe wtorek 16 listopada 2021 roku, podczas posiedzenia sejmowej Komisji do spraw młodzieży, uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie prezentowali informacje na temat projektów realizowanych w szkole, ze szczególnym uwzględnieniem wyjazdów zagranicznych z programu Erasmus +. Młodzież opowiadała o korzyściach, jakie płyną z udziału w projektach, w tym m. in. o kursach certyfikowanych, które są organizowane w szkole oraz o wyjeździe zagranicznym, w którym brali udział.

Uczestnictwo w pracach Komisji był bardzo cennym doświadczeniem zarówno dla dyrektora szkoły, jak i dla uczniów. Zaproszenie do zaprezentowania się przed Komisją sejmową oraz możliwość zabrania głosu w dyskusji pokazują, że Zespół Szkół Nr 1 w Mławie jest doceniany nie tylko w regionie.

Przedstawiciele szkoły, Pani dyrektor Urszula Makowska, koordynator projektów pani Marzena Nagucka oraz uczniowie Samanta Maćkowska i Kacper Stachelski, poza czynnym udziałem w posiedzeniu Komisji, mieli również możliwość zwiedzenia Sejmu i Senatu w towarzystwie przewodniczącego Komisji, Pana posła Andrzeja Kryja oraz Pani poseł Anny Cicholskiej.

źródło i fot. ZS Nr 1

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x