Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Akademia Przyszłości wystartowała w Mławie. Czym się zajmuje?


15 listopada  w Szkole Podstawowej Nr 7 w Mławie zainaugurowała swoją działalność w Mławie Akademia Przyszłości. Na czy polega ta inicjatywa?


Akademia Przyszłości pomaga dzieciom, które w siebie nie wierzą, mają niską samoocenę. Poprzez cotygodniowe zajęcia z indywidualnym tutorem kształtuje ich poczucie własnej wartości i rozwija mocne strony.

Inaugurację w Mławie Akademia ma już poza sobą. To pierwsze spotkanie podopiecznych i wolontariuszy w Mławie to czas na poznanie się, zintegrowanie i wspólną zabawę.

– Dla dzieci jest to ważne, bo wchodzą w świat zwanym Akademią Przyszłości . Na pewno chcą fajnie spędzić tutaj czas, a jak pierwsze spotkanie spędzą w dobrej atmosferze to dalszych spotkań nie mogą się doczekać – mówi Lider Akademii Przyszłości Mariola Ludwikowska.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
srs
srs
8 miesięcy temu

super !

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x