Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Tragiczny wypadek w Uniszkach Cegielni. Mężczyzna zginął przysypany żwirem


fot. ilustracyjne


Tragiczny wypadek na terenie  jednego z zakładów w Uniszkach Cegielni. Śmierć poniósł 53-letni mężczyzna przysypany żwirem, który osunął się z wysokiej hałdy.   

Do wypadku doszło wczoraj (wtorek 16 listopada) w godzinach popołudniowych. Według wstępnych informacji z miejsca zdarzenia, mężczyzna pracował przy przesiewaczu żwiru pomiędzy dwoma hałdami surowca. W pewnym momencie doszło do osunięcia żwiru z hałdy i przysypania 53-latka. Mężczyznę spod żwiru wydobyli pracownicy przedsiębiorstwa, którzy wezwali też służby ratownicze.

Mławscy strażacy zabezpieczyli i doświetlili teren. Przybyły na miejsce lekarz z zespołu ratownictwa medycznego stwierdził zgon mężczyzny.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x