Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Poczta Polska wspiera akcję #MuremZaPolskimMundurem. I ty  wyślij kartkę


Poczta Polska postanowiła przyłączyć się do akcji społecznościowej #MuremZaPolskimMundurem, wspierającej żołnierzy oraz funkcjonariuszy Straży Granicznej i Policji, którzy obecnie pełnią służbę na granicy polsko – białoruskiej.


ksp Mława
Reklama

Od poniedziałku, 15 listopada we wszystkich placówkach pocztowych (również w urzędach i filiach) można przekazywać kartki lub własnoręcznie stworzone prace z wyrazami symbolicznego wsparcia, wdzięczności i podziękowania za pełnioną służbę. Poczta Polska nieodpłatnie przekaże je przedstawicielom służb mundurowych. Dodatkowo w wybranych placówkach pocztowych na terenie kraju udostępnione zostaną także dedykowane i specjalnie oznaczone pojemniki.

– Serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich chętnych do przyłączenia się do akcji i przesyłania ciepłych słów dla ludzi, którzy z poświęceniem strzegą nienaruszalności polskiej granicy. Okażmy im wsparcie i wdzięczność za służbę w obronie naszego wspólnego bezpieczeństwa. Inicjujemy naszą akcję w dniu Narodowego Święta Niepodległości, które w sposób szczególny przypomina o tym, że Polacy to niezłomny naród. Zwłaszcza w tym wyjątkowym czasie zjednoczmy się więc przekazując naszym żołnierzom i funkcjonariuszom podziękowania oraz wyrazy dumy i szacunku. Niech poczują, że niezachwianie za nimi stoimy –  mówi Tomasz Zdzikot, prezes zarządu Poczty Polskiej.

Poczta Polska planuje wydać i udostępnić elektronicznie także specjalny album z przysłanymi pracami, jako podsumowanie akcji.

Akcja #MuremZaPolskimMundurem prowadzona jest w całym kraju. W 20 placówkach pocztowych będą udostępnione specjalne pojemniki, do których od 15 listopada będzie można wrzucać kartki lub własnoręcznie wykonane prace np. laurki z życzeniami i słowami wsparcia. W pozostałych placówkach pocztowych (w urzędach i filach, ale nie w agencjach pocztowych) będzie można przekazywać kartki bezpośrednio pracownikom przy okienku pocztowym.

– Ważne: na kartki nie naklejamy znaczka, a zamiast adresu należy wpisać hasło: „Obrońcom Granicy”. Można natomiast wskazać konkretne osoby lub nazwę jednostki, w których służą, Ci do których kierujemy słowa wsparcia. Kartki należy przekazywać bezpośrednio pracownikom przy okienku pocztowym. Poczta Polska bezpłatnie przekaże takie kartki służbom strzegącym granic. Prosimy nie wrzucać przesyłek zaadresowanych, ani w zamkniętych kopertach, gdyż takie nie będą przez Spółkę doręczane – czytamy na stronie Poczty Polskiej.

źródło: Poczta Polska

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
śmiechuwarte
śmiechuwarte
7 miesięcy temu

Chyba żeby mieli czym ognisko rozpalić.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x