Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Tak uczcili Niepodległą


Narodowe Święto Niepodległości można obchodzić na różne sposoby. Nie zawsze są to tylko oficjalne obchody i przemówienia. Zaproszenie do uczczenia Niepodległej właśnie w taki nieco inny sposób otrzymali druhowie z OSP Konopki od zaprzyjaźnionej z nimi OSP w Klicach. Tam 11 listopada  odbyły się lokalne zawody strzeleckie ,, Strzelamy dla Niepodległej”. Okazało się, że nasi druhowie i druhny mają celne oko i godnie reprezentowali nasz powiat, zajmując w klasyfikacji drużynowej III miejsce.


red.

fot. OSP Konopki

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x