Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Naszych granic strzegą też czworonożni funkcjonariusze. Internauci komentują


Jak wiemy naszej wschodniej granicy strzegą żołnierze, pogranicznicy i policjanci. Ci ostatni na swoim facebookowym profilu (Polska Policja) pochwalili się zdjęciami czworonożnych funkcjonariuszy, który również pomagają w pracy mundurowym.


ksp Mława
Reklama

Na zamieszczonych zdjęciach znalazły się: pies bojowy Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji „BOA” oraz psy z SPKP w Białymstoku, SPKP w Warszawie i owczarek holenderski ze SPKP we Wrocławiu.

Opublikowany post od razu wzbudził sympatię internautów i pojawiły się pod nim wspierające chroniących granicę wpisy. Komentujący często chwalili czworonogi, że są piękne i mądre, życzyli też bezpiecznej służby, jak choćby w takim wpisie:

„ Bądźcie bezpieczni  całym sercem z Wami 

Dzięki Wam możemy spać spokojnie.”

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x