Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Śmiertelny wypadek pod Szreńskiem


Dzisiaj kilka minut po godzinie 17-tej, strażacy zostali zadysponowani do wypadku w miejscowości Grądek (gm. Szreńsk).  Na miejscu okazało się, że osobowe auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Reanimację 57-letniego kierowcy podjęła najpierw policja, potem zastępy OSP ze Szreńska i Lipowca Kościelnego. Po przyjeździe zastępów JRG Mława oraz zespołu ratownictwa medycznego reanimacja była kontynuowana i trwała około godziny. Niestety kierowcy pojazdu nie udało się przywrócić funkcji życiowych.  Obecnie strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia, a policja pod nadzorem prokuratora prowadzi czynności.


red.

fot. OSP Lipowiec Kościelny/OSP Szreńsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
4.7 3 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x