Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Od 15 listopada Biuro Strefy Płatnego Parkowania zmienia siedzibę


Od 15 listopada Biuro Strefy Płatnego Parkowania będzie funkcjonowało w nowej siedzibie – budynku dworca zintegrowanego przy Alei Świętego Wojciecha.


Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Sp. z o.o., jako operator Strefy Płatnego Parkowania w Mławie, informuje, że od dnia 15 listopada 2021r. zmianie ulega adres Biura Strefy Płatnego Parkowania w Mławie. Nowy adres SPP  to:

Aleja Świętego Wojciecha 15

06-500 Mława

Budynek Dworca Stacja Mława ( 1 piętro )

Pozostają bez zmian numer telefonu – 23 654 55 09 – oraz godziny otwarcia biura – poniedziałek 9.00-17.00, od wtorku do piątku 8.00-16.00.

Informacja będzie umieszczona na wszystkich parkometrach w SPP.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
do staraznajona
do staraznajona
2 lata temu

no to nie gadaj tylko zgłoś do CBA ,

staraznajoma
staraznajoma
2 lata temu

No super!!!
Dworzec zintegrowany to będzie siedziba urzędasów 😀
Humor ostatniej 5-latki
Kt5o przypomni ile milionów poszło w błoto… tfu na siedzibę urzędasów, czyli na Biuro Strefy Płatnego Parkowania i to się nazywa dworzec zintegrowany.
Tam na tym dworcu to zegar wam się późni, ale w zasadzie to nie istotne, bo podróżnych tam i tak nie ma i nie będzie.
Włodarzowi jego ekipie to powinien się ktoś dobrze przyjrzeć, bo to jest jawna niegospodarność czyli trwonienie publicznych pieniędzy, naszych pieniędzy.

Last edited 2 lata temu by staraznajoma
BACZNY OBSERWATOR !!!
BACZNY OBSERWATOR !!!
2 lata temu
Reply to  staraznajoma

TYLKO — kto się ma temu działaniu przyjżeć jak wszyscy są zadowoleni — i sypią hymny pochwalne dla BURMISTRZA !!!—- A TYCH KTÓRZY SĄ NIE ZADOWOLENI, PO PROSTU SIĘ IGNORUJE !!!

Manufry
Manufry
2 lata temu

Nie ma pomysłu na zagospodarowanie tego budynku szumnie nazwanego dworcem więc „żeby ludzie nie gadali” że zmarnowano pieniądze umieszcza się tam biura z urzędnikami zamiast kasy biletowej a ludzie marzną na peronie przeklinając burmistrza.
To następny argument za tym żeby tą inwestycją zajęła się Prokuratura w zakresie celowości i niegospodarności.
A może lepiej rozebrać i zburzyć jak dawną halę na terenach stadionu, to by było takie typowe mławskie.

Pik Pok
Pik Pok
2 lata temu

No tak skoro nie ma dworca to lepiej jak pokoje będą zajęte. Dobrze że tego punktu nie przenieśli do swojej siedziby przed Uniszki… a mogli….

Kicaj
Kicaj
2 lata temu
Reply to  Pik Pok

Podobno jakaiś stary przedsiębiorca z Krakowa ma to wynająć a następnie kto chce będzie mógł podnajmować od niego na godziny.

Kuba
Kuba
2 lata temu
Reply to  Kicaj

Pewnie jego nazwisko zaczyna się na literkę „B” 😉

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x