Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Od 15 listopada Biuro Strefy Płatnego Parkowania zmienia siedzibę


Od 15 listopada Biuro Strefy Płatnego Parkowania będzie funkcjonowało w nowej siedzibie – budynku dworca zintegrowanego przy Alei Świętego Wojciecha.


Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Sp. z o.o., jako operator Strefy Płatnego Parkowania w Mławie, informuje, że od dnia 15 listopada 2021r. zmianie ulega adres Biura Strefy Płatnego Parkowania w Mławie. Nowy adres SPP  to:

Aleja Świętego Wojciecha 15

06-500 Mława

Budynek Dworca Stacja Mława ( 1 piętro )

Pozostają bez zmian numer telefonu – 23 654 55 09 – oraz godziny otwarcia biura – poniedziałek 9.00-17.00, od wtorku do piątku 8.00-16.00.

Informacja będzie umieszczona na wszystkich parkometrach w SPP.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
do staraznajona
do staraznajona
22 dni temu

no to nie gadaj tylko zgłoś do CBA ,

staraznajoma
staraznajoma
22 dni temu

No super!!!
Dworzec zintegrowany to będzie siedziba urzędasów 😀
Humor ostatniej 5-latki
Kt5o przypomni ile milionów poszło w błoto… tfu na siedzibę urzędasów, czyli na Biuro Strefy Płatnego Parkowania i to się nazywa dworzec zintegrowany.
Tam na tym dworcu to zegar wam się późni, ale w zasadzie to nie istotne, bo podróżnych tam i tak nie ma i nie będzie.
Włodarzowi jego ekipie to powinien się ktoś dobrze przyjrzeć, bo to jest jawna niegospodarność czyli trwonienie publicznych pieniędzy, naszych pieniędzy.

Last edited 22 dni temu by staraznajoma
BACZNY OBSERWATOR !!!
BACZNY OBSERWATOR !!!
22 dni temu
Reply to  staraznajoma

TYLKO — kto się ma temu działaniu przyjżeć jak wszyscy są zadowoleni — i sypią hymny pochwalne dla BURMISTRZA !!!—- A TYCH KTÓRZY SĄ NIE ZADOWOLENI, PO PROSTU SIĘ IGNORUJE !!!

Manufry
Manufry
22 dni temu

Nie ma pomysłu na zagospodarowanie tego budynku szumnie nazwanego dworcem więc „żeby ludzie nie gadali” że zmarnowano pieniądze umieszcza się tam biura z urzędnikami zamiast kasy biletowej a ludzie marzną na peronie przeklinając burmistrza.
To następny argument za tym żeby tą inwestycją zajęła się Prokuratura w zakresie celowości i niegospodarności.
A może lepiej rozebrać i zburzyć jak dawną halę na terenach stadionu, to by było takie typowe mławskie.

Pik Pok
Pik Pok
22 dni temu

No tak skoro nie ma dworca to lepiej jak pokoje będą zajęte. Dobrze że tego punktu nie przenieśli do swojej siedziby przed Uniszki… a mogli….

Kicaj
Kicaj
22 dni temu
Reply to  Pik Pok

Podobno jakaiś stary przedsiębiorca z Krakowa ma to wynająć a następnie kto chce będzie mógł podnajmować od niego na godziny.

Kuba
Kuba
22 dni temu
Reply to  Kicaj

Pewnie jego nazwisko zaczyna się na literkę „B” 😉

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x