Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Mali Patrioci” w MPS nr 3 [FOTO]


W Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 3 w Mławie odbył się uroczysty Apel z okazji Święta Niepodległości pt: „Mali Patrioci”w wykonaniu grupy Oa i Oc z gościnnym udziałem koleżanek i kolegów z kl.VIII b. W uroczyste przedpołudnie przedszkolaki wystąpiły dla dzieci z grup 5-6 letnich.


ksp Mława
Reklama

Po południu odbył się występ dla rodziców połączony z Warsztatami Patriotycznymi, których celem było kształtowanie postaw patriotycznych poprzez wykonanie eleganckich kotylionów. Mali Patrioci razem z wychowawczyniami: p.D.Florczak,p.I.Tokarską, oraz p. M.Dudzińską i p.M.Molską zaprezentowali wiersze i piosenki o tematyce patriotycznej. Dzieci przedstawiły ważne znaki dla Polaków w wierszach „Barwy Ojczyste” i „Orzeł Biały” oraz w formie piosenki „Katechizm polskiego dziecka”. Walc wiedeński w wykonaniu naszych przedszkolaków do muzyki z filmu „Noce i dnie ” był niezwykle wzruszającym momentem. Pan Dyrektor Mariusz Lempek i Pani Dyrektor Edyta Nowińska byli pełni podziwu dla zdolności recytatorskich i muzyczno-tanecznych małych artystów Uroczysty apel był dla nas niezwykłym spotkaniem w biało-czerwonych barwach.

źródło i fot. ZPO nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x