Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wspólnie zaśpiewali Mazurka Dąbrowskiego [FILM]


Obchodząc 103 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, Nadleśnictwo Dwukoły włączyło się do akcji społecznej pt. „Niepodległa do Hymnu”, organizowanej przez Biuro Programu Niepodległa.


ksp Mława
Reklama

W związku z powyższym pracownicy na schodach nadleśnictwa odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego, aby wspólnie świętować tak ważne dla nas wszystkich święto.

źródło: Nadleśnictwo Dwukoły

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pat
Pat
7 miesięcy temu

Brawo !!!! To są patrioci .

Anonimowo
Anonimowo
7 miesięcy temu

Lokalna społeczność obchodzi święto NIEPODLEGŁOŚCI a RZĄD PLSKI finansuje i promuje NACIONALIZM wczoraj ogłosili przemarsz jako uroczystość PANSTWOWA a dziś wstydzą się iść na czele MARSZU NEOFZSZYSTÓW

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x