Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wieczfnia Kościelna. Podejrzenie zatrucia tlenkiem węgla


fot. ilustracyjne


ksp Mława
Reklama

Dzisiaj rano strażacy zostali zaalarmowani zgłoszeniem podejrzenia przypadku zatrucia tlenkiem węgla. Zatruciu miała ulec kobieta zamieszkująca  w jednym z parterowych budynków w Wieczfni Kościelnej. W budynku trwał remont i jeszcze przed przybyciem strażaków z OSP Wieczfnia Kościelna i JRG Mława, kobietę pracownicy ekipy budowlanej wyprowadzili na zewnątrz budynku. Kobieta w była przytomna i jej stan zdrowia był stabilny. Dokonany przez strażaków pomiar stężenia tlenku węgla wykazał jedynie jego śladowe ilości.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x