Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. 35-latek w stanie ciężkim po porażeniu prądem podczas prac na budowie


Jak wynika z informacji otrzymanych przez redakcję z wiarygodnego źródła, 5 listopada przed południem doszło do tragicznego wypadku.


ksp Mława
Reklama

Młody, 35- letni mężczyzna pracujący w tym czasie na budowie jednej z mławskich firmy deweloperskich został poparzony prądem z linii wysokiego napięcia. Poszkodowany zajmował się w tym czasie wykonywaniem balustrady balkonowej. Prawdopodobnie do wypadku doszło z tego powodu, że linia wysokiego napięcia przebiegała zbyt blisko miejsca prowadzonych prac. W miniony piątek lekarze z mławskiego szpitala walczyli o jego życie. Na skutek tego wypadku mężczyzna doznał poparzenia obu rąk.  Poszkodowany obecnie przebywa w mławskim szpitalu.

Co dziwne, o sprawie nie wie nic mławska prokuratura, a KPP w Mławie do dziś nie odpowiedziało na pytania zadane przez redakcję w tej sprawie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Putin
Putin
7 miesięcy temu

Mławska mafia deweloperów wraz z ich prezesem burmistrzem miasta aby kasa sie liczy a nie ludzie i ich bezpieczeństwo

Oki
Oki
7 miesięcy temu

Czasami szpital nie powinien powiadomić policji, że przywieźli im pacjenta z wypadku na budowie

Catalina
Catalina
7 miesięcy temu

„Prawdopodobnie do wypadku doszło z tego powodu, że linia wysokiego napięcia przebiegała zbyt blisko miejsca prowadzonych prac”. Cytat z artykułu Jak to skomentujecie. Quń by się uśmiał. Są odpowiedzialni, są.Budowę wstrzymać z uwagi na przyszłe zagrożenie dla mieszkańców. Za portki tych co wydali zezwolenie na budowę,kierownika nadzoru itd.

krzychu67
krzychu67
7 miesięcy temu

Pytanie czy to sie wydarzylo na ulBatalionow Chlopskich?

Marcin
Marcin
7 miesięcy temu
Reply to  krzychu67

A jakie ma to znaczenie gdzie? Znaczenie powinno mieć to, że ani prokuratora ani PiP nie wie nic o zdarzeniu. Mafia deweloperska w Mławie rozwija się bardzo prężnie, gdzie kawałek ziemi tam blok. Ulice w mieście są w karygodnym stanie. Mława nie jest przystosowana do takiej ilości samochodów jakie są obecnie, ale nie ma co. Pewnie pracownik na czarno bez żadnej umowy, ub. Za to trzeba się wziąć.

Ewqa
Ewqa
7 miesięcy temu
Reply to  krzychu67

Nie, chodzi o blok przy ul. Piłsudskiego

bodzio
bodzio
7 miesięcy temu
Reply to  krzychu67

Nowic robi co chce…

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x