Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Stowarzyszenie Mława Miasto Zabytkowe zaprasza na marsz


Stowarzyszenie Mława Miasto Zabytkowe 11 listopada zaprasza po raz 9. na corocznie organizowany marsz szlakiem linii obronnej 1939 roku. Wymarsz o godzinie 11.00 z parkingu w Turzy Małej.


ksp Mława
Reklama

– Czeka nas dużo atrakcji w terenie, historii wspominanie, wspólne gawędzenie i śpiewanie, a przede wszystkim świętowanie. Niech żyje Niepodległa, i do zobaczenia w czwartek – napisało Stowarzyszenie w zaproszeniu.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x