Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Reprezentacja SP 7 zwycięzcą turnieju sportowo – rekreacyjnego


6 listopada w Mławskiej Hali Sportowej odbył się I Turniej Rekreacyjno-Sportowy. Zwycięzcami sobotnich zmagań zostali uczniowie klas III ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie. Rywalizacja przebiegała w czterech konkurencjach. Młodzi zawodnicy biorący udział w zmaganiach wykazali się dużym zaangażowaniem. Gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy jak najlepszych wyników w następujących turniejach.


ksp Mława
Reklama

źródło i fot.: SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x