Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga kierowcy! Ulica Pogorzelskiego jest jednokierunkowa


Uwaga kierowcy! Ulicą Pogorzelskiego na odcinku między ul. Roweckiego „Grota” a Aleją Marszałka Józefa Piłsudskiego ruch odbywa się w jednym kierunku. Zmiana organizacji ruchu nastąpiła 5 listopada br.  


Zmiana została wprowadzona na wniosek mieszkańców domów przy ul. Pogorzelskiego oraz dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3. W związku z dużym natężeniem ruchu, szczególnie w trakcie roku szkolnego, ulica Pogorzelskiego stawała się momentami nieprzejezdna. Dodatkowo pojazdy często zatrzymywały się i blokowały wjazdy do prywatnych posesji.

Pracę nad zmianą organizacji ruchu urząd miasta rozpoczął w połowie czerwca br., wówczas została zawarta umowa z projektantem na opracowanie nowego rozwiązania.

Od  5 listopada 2021 r.  ulica Pogorzelskiego stała się jednokierunkowa od skrzyżowania z ul. Roweckiego „Grota” do  skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 544 (Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego). Dodatkowo wprowadzono zakaz zatrzymywania się po prawej stronie ulicy jadąc – zgodnie z obowiązującą organizację – od skrzyżowania z ul. Roweckiego „Grota” w kierunku Al.Piłsudskiego.

źródło i fot.: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x